חוגי מבוגרים

חוגי בוקר - מבוגרים

שעות

יום שני

יום שלישי

יום רביעי

יום חמישי

יום שישי

יום שבת



7:00
8:00

התעמלות בונה עצם
הילה | א.1

TRX 
בר | א.2

התעמלות בונה עצם
הילה | א.1

TRX 
בר | א.2

התעמלות בונה עצם 
הילה א.1 (7:15)

TABATA
בר | א.1 (7:30)

פלדנקרייז
חנה | א.1 (7:50)

פלדנקרייז
חנה | א.1 (7:50)






8:00
9:00

PILATES SHAPE
הילה א.1

TRX 
 יוליה | א.2

TRX 
שרון | א.2 (8:15-9:00)

POWER ZONE

בר | א.2

TRX 
בר | א.2 (8:15)

פילאטיס
עינת | א.1 (8:30)

TRX 
בר | א.2
(8:15-9:00)

STRETCH FIT

רונה | א.3

ספינינג
ליאור (8:15-9:15)

FIT SHAPE
מרגו | א.3

פילאטיס פונקציונלי
הילה | א.1

FIT PUMP
סבב  | א.2| 8:30

התעמלות בריאותית
ליהי | א.3

ספינינג
שי (8:15-9:15)

ספינינג
רונית (8:15-9:15)

ספינינג
ענת (8:30-9:30)

ספינינג
ספיניג סבב
(8:15-9:15)

ספינינג
ליאור (8:15-9:15)






9:00
10:00

יוגה
עינת | א.3

POWER PUMP
יוליה | א.2

TRX משולב
ליאור | א.2 (9:15)

יוגה
בקי | א.1

STEP UP

איילת | א.3

STEP UP
איילת | א.1 (09:30)

שיעור ברידג' מתקדמים
חדר אמנות
 (9:00-10:30)

פילאטיס
רימה| א.3

פילאטיס
עינת | א.1

ברידג' מתקדמים
חדר אמנות
(9:00-10:30)

TRX
בר | א.2 (9:15)

FIT PUMP
סבב |א.2| 9:30

CORE 
יוליה | א.2

פיסול בעיסת נייר
דורית רוקח | חדר אמנות
(9:00-11:00)

חוג קרמיקה
יפה (9:00-12:00)

FITNESS HIIT

 רונית | א.2 (9:15)

ZUMBA

שרית | א.1

ריקודי בטן
 יוליה | א.3 (9:30)

ZUMBA
חגית | א.1

DYNAMIC FIT

שני | א.1

FITBALL

שרון | א.3

BOSU
מרגו | א.3

ספינינג - סבב
(9:15-10:15)







10:00
11:00

DYNAMIC FIT 

מרגו | א.2 (10:15)


התעמלות בריאותית
חנה | א.1 (10:10)

AQUA SHAPE

 שי (10:15)

POWER PUMP
יוליה | א.2 (10:30)

KICK BOX

סבב | א.1| 10:30

AQUA SHAPE

יוליה

AQUA SHAPE


         יוליה | (10:15)

התעמלות 

בונה עצם
יוליה | א.2 (10:30)

ברידג' מתחילים 
חדר אמנות 
(10:30-12:00)

פילאטיס
יונית | א.3

פילאטיס

עינת | א.3 (10:30)

FITNESS WORKOUT

חגית | א.3

FITNESS WORKOUT

סוזן | א.3

התעמלות שיקומית במים

בונו (10:15)

פילאטיס
עינת | א.2 (10:15)

FITNESS WORKOUT

מירב עיני | א.1 
(10:00-10:45)

פילאטיס
מירב | א.1
(10:30-11:15)

CORE FITBALL
שני | א.1

DYNAMIC FIT

שרון | א.3

ZUMBA
חגית | א.1

STRETCH FIT

מירב עיני 
(10:45-11:30)

ברידג' מתחילים
10:30-12:00

תרפיה בתנועה
דורית | א.2

התעמלות בריאותית
יונית | א.1

ספיניג
ליאור 





11:00
12:00

TRX
יוליה |א.2

יוגה
בקי | א.1

TRX
בר | א.2

TRX
יוליה | א.2 (11:30)

פילאטיס
מירב | א.1
(11:15-12:00)

ריקודי בטן
רימה | א.3

FITNESS WORKOUT
חגית | א.1

יוגה
אוקסנה| א.3

רישום ציור
דורית | חדר אמנות (11:00-13:00)

12:00
13:00

ויטראז' מבוגרים
כרמית 12:00-14:00 חדש


14:00
15:00




15:00
16:00

TRX
בר | א.2 (15:15)

LATINO DANCE

שרית | א.1

ספינינג
בונו

16:00
17:00

שריפת שומנים

בונו | א.1

 

 

 

 

 

POWER ZONE

בר | א.2

 

17:00-18:00

 

 

 

 

AQUA SHAPE

בונו | בריכה

 

 

חוגי ערב - מבוגרים

 

שעות

יום ראשון

יום שני

יום שלישי

יום רביעי

יום חמישי

 

17:00
18:00

שדרוג כלים
דליה | חדר אמנות (17:00-19:00)

TABATA
בר | א.1
(17:45)


פלדנקרייז
חנה | א.1

פילאטיס
עינת | א.3 (17:30)

 

 

 

18:00
19:00

FIT PUMP

ניסים | א.3

יוגה
כל הרמות | הדס | א.1

 משולבTRX 
אבי | א.2

TRX
בר | א.2 
(18:15-19:00)

התעלמות בריאותית
בונו | א.1

פילאטיס פונקציונאלי
רונה | א.2
 (18:30-19:15)

PILATES CORE
חגית | א.3 (18:30)

יוגה (כל הרמות) 
הדס | א.1 (18:45-20:00)


BODY CONDITION 
יוליה| א.2

ספינינג
רונית

POWER ZONE

בר |א.2 (18:15)

 

 

19:00
20:00

CORE BALANCE

שרון | א.3

TRX
בר | א.2
(19:15-20:00)

ויטראז' מבוגרים 
כרמית (19:00-22:00) |אמניות

LATINO DANCE

שרית | א.1

פילאטיס
דורית | א.1

TRX משולב
רונה | א.2 (19:15)

זומבה
חגית | א.3 (19:15)

FIT PUMP

אבי | א.2

POWER ZONE

בר | א.2 (19:00)

POWER PUMP 
יוליה | א.2

FITNESS HIT

א.1 רונית

ציור וצריבה על עץ 
דליה | חדר אמניות

ספינינג
רונית (19:15-20:00)

ציור וצריבה על עץ

דליה| חדר יצירה

(19:00-22:00)

פיסול קרמי 
דורית רוקח
(19:30-22:00)

ספינינג
שי (19:30-20:30)

פלדנקרייז
חנה | א.1

ספינינג
אליאל
 (19:30-20:30)

ספינינג בכיף
בונו
(19:15-20:15)

 

 

 

 

20:00
21:00

ריקודי עם
אפרת ורדי (20:00-24:00) |פרס נובל

יוגה מתקדמים 
הדס | א.3 (20:10-21:40)

STEP UP

איילת | א.1

ריקודי עם ויקטור גבאי (20:00-24:00) | פרס נובל


FITENSS WORKOUT

חגית | א.1

ברידג'

 |(20:30-22:30)

אימון שחייה למתקדמים

אלי  |בריכה מקורה

AQUA SHAPE
בונו (20:15)

DYNAMIC FIT

שרון | א.1

TABATA

איילת | א.1

ספינינג
רונית (20:00-20:45)

KICKBOX
ערן | א.1

TRX
דורית | א.2

רישום ציור
דורית | חדר אמניות (20:00-22:00)

פילאטיס 
שי | א.2

ריקודי בטן
רימה | א.3

FITNESS WORKOUT

ליאור | א.3
(20:30-21:15)

אגרוף תאילנדי 
גבי | א.2 

ריקודי עם
נאות אשלים | מוטי מנחם (20:00-24:00) | מתקדמים

אגרוף תאילנדי 
גבי | א.2

ZUMBA

אורלי| א3| חדש

אימון שחייה מבוגרים למתקדמים
אלי | בריכה מקורה

ריקודי עם
מקיף ח' | רפי זיו

(24:00- 20:00)

AQUA SHAPE

בונו (20:15)

 

21:00
22:00

ZUMBA
חגית | א.3

TRX
שי | א.2

TRX 
דורית | א.2

יוגה 
עינת | א.1

פיסול קרמי
 דורית

KICKBOX
ערן | א.1

שריפת שומנים

 בונו | א.1

FITNESS WORKOUT

מרגו | א.3

BURN SHAPE

בונו | א.1


מפרט חוגים

שיעורי אירובי לשיפור סיבולת לב ריאה ושריפת קלוריות

KICKBOX- שיעור מהנה ודינמי לקול צלילי מוזיקה סוחפת המשלב אלמנטים מאמנויות הלחימה.

ספינינג- שיעור רכיבה על אופניים מאתגר מהנה ושורף במיוחד עם מוזיקה סוחפת.

ZUMBA- אימון אירובי בקצב דרום אמריקאי המשלב סגנונות לטיניים שונים.ריקודי בטן- ריקוד לצלילי מוסיקה ים תיכונית.

POWER ZONE- פעילות גופנית קבוצתית בהשראת אימוני קרוספיט לבניית רמת הכושר באמצעות אביזרים כמו חבלים, משקולות וקטלבלס במגוון תרגילים אינטנסיביים, דינמיים וחווייתיים.

TABATA- אימון עצים במיוחד עם זמן מדוד המשלב עבודה אירובית ואנאירובית.

STEP UP- אימון אירובי מהנה על מדרגה המשלב תנועה מעולם הריקוד והאירובי לשריפת שומנים.

DANCE FIT- אימון אירובי המשלב מחול ותנועה בסגנונות שונים.

AQUA SHAPE- פעילות מהנה וכיפית במים בשילוב אביזרים לשיפור הכח וסיבולת לב ריאה בליויו מוזיקה.

LATINO DANCE- שיעור אירובי אנרגטי כיפי ומהנה בהשראת מוסיקה לטינית.

 

שיעורי עיצוב וחיטוב

POWER PUMP- שיעור אנרגטי במיוחד לשיפור כוח מתפרץ, סיבולת לב ריאה בשילוב תרגילי כוח ועיצוב.

BODY CONDITION- אימון פונקציונלי המשלב כוח ואירובי עם תרגילים כנגד משקל גוף.

PILATES CORE - שיעור פילאטיס עם דגש על פיתוח שיווי משקל, גמישות וחיזוק.

התעמלות בונה עצם- שיעור המיועד לחיזוק רקמות עצם בעזרת אביזרי אימון. מתאים לגיל 50+

FIT PUMP- שיעור המשלב עבודה אירובית וחיזוק גוף בעזרת אביזרים שונים.

FITBALL- שיעור המתבצע עם כדורים גדולים לשיפור שיווי המשקל וגמישות הגוף תוך חיזוק שרירים מייצבים.

DYNAMIC FIT- שיעור עיצוב וחיזוק יצירתי, שמשלב עבודה דינאמית, שיווי משקל, כוח מתפרץ ופעילות אנארירובית לחיזוק והצרת היקפים.

TRX- אימון רצועות המשלב תרגילי כוח בעזרת משקל גוף כדי לחזק ולחטב את השרירים.

PILATES SHAPE- אימון המשלב מגוון תרגילי עיצוב ותרגילי פילאטיס.

CORE- אימון כוח שמתמקד בשרירי הליבה, חיזוק המייצבים ותרגילי כוח מגוונים ומאתגרים.

CORE BALANCE- שיעור חיזוק ועיצוב שמתמקד על שרירי ליבה, גב ורצפת אגן. שילוב של עבודת כח ושיווי משקל והצרת היקפים.

FITNESS WORKOUT- אימון מאתגר ומהנה שעובד על כל מרכיבי הכושר לחיזוק ומיצוק השרירים ולשיפור כושר גופני.

FITNESS HIIT- אימון אנרגטי מקצועי ומאתגר במיוחד לשריפת שומנים ולחיזוק מסת השריר באמצעות אביזרים שונים.

BURN SHAPE- שיעור עיצוב קלאסי לחיטוב ישבן יריכיים בטן ועוד.

 

שיעורים הוליסטיים לגוף ולנפש.

פלדנקרייז- שיעור תנועה רגוע המתמקד בשיפור התנועה, המפרקים וביציבה נכונה. מיועד לגילאי 40+

פילאטיס - שיעור המשלב נשימה וזרימה תנועתית לשיפור גמישות וחוזק של קבוצת שרירים וחיזוק איברים פנימיים.

פילאטיס פונקציונאלי- אימון סוחף ומאתגר שמשלב תרגול קלאסי של פילאטיס עם עקרונות תרגול מודרניים.

יוגה- אימון יוגה המבוסס על רצף תנוחות משתנה בזרימה תוך נשימה איטית ודיוק רב בביצוע בתנוחה ושהייה.

תרפיה בתנועה- תרגול המחזק את שריר הליבה ומטפח את היציבה מתוך התמקדות בנשימה.

STRETCH FIT- אימון המיועד לשיפור יכולות טכניות והחזקת הגוף, הארכת שרירים וגמישות ושיפור טווח התנועה.

התעמלות בריאותית- אימון המשלב תנועה, חימום מפרקים, מתיחות, עיצוב עדין, שיווי משקל ונשימות

עבור לתוכן העמוד