חדר כושר

חדר כושר משוכלל ומעוצב, אווירה צעירה ודינאמית, יחס אישי חם, ציוד חדיש ומשוכלל.
 

מכון כושר המשתרע על פני 1000 מ"ר במבנה מרווח ומואר באור יום, פתוח בין השעות 05:00-23:00 עם מתקנים מתקדמים וצוות של מדריכים מנוסים בוגרי וינגייט.
מכון הכושר מחולק לשלושה אגפים, אגף מכשירים אירובים, אגף מכונות אנאירובי ומכשירי התנגדות ואגף משקולות חופשיים ומשקולות יד.

 


תוכנית אימון?

 
מאמני הכושר ירכיבו לכל מתאמן תוכנית אימונים הדרגתית, לאחר קיום פגישה ראשונית עם המתאמן בה יוגדרו מטרות המתאמן, יתואמו ציפיות וילובנו בעיות רפואיות/ מגבלות רפואיות במידה וישנן. פועלים להשגת תוצאות מקסימליות תוך מתן דגש חשוב על המטרות, טכניקה ויכולות המתאמן. הדרכה צמודה ומקצועית, מבניית תוכנית אימונים ראשונית וכולל בליווי תמידי ורענון של התוכנית בהתאם לצרכי ויכולת המתאמן.
 

אימון אישי
אימון כושר אישי בהתאמה אישית

 
אימון כושר אישי מתבצע על ידי מאמן או מאמנת כושר אישית בעלי הסמכות מתאימות ואורכו כשעה, האימון הראשון כולל אבחון פיסיולוגי בו יתועד המצב הפיזי העכשווי ובהמשך תבנה תוכנית אימונים מותאמת אישית.
 

נושאי האימון- האימון משלב פיתוח סבולת גופנית, תרגול יציבה נכונה, עבודה אירובית ואנאירובית וייעוץ תזונתי וכל זאת באווירה נעימה ומאתגרת אשר תוביל אותך לתוצאות המיוחלות ללא פשרה.
 

מאמן כודר אישי יפקח וינחה אתכם בעת ביצוע תרגילי הכושר ויתאים עבורכם את התרגילים, המשקלים והמכשירים הנכונים בשבילם, וזאת על מנת למנוע פציעות או נזקים הנגרמים מביצוע פעילות גופניות לא נכונות כתוצאה מחוסר ידע וניסיון באימון.

 

 


למה אימון אישי?

  • מאפשר לך להיכנס למסגרת מסודרת ושיגרה ברורה של אימונים.
  • מאפשר לך להיות במעקב קפדני אחר התקדמותך והישגיך.
  • מוביל אותך למטרות הרציות תוך כדי ליווי מקצועי ואישי בלי לבזבז זמן.
  • מגוון לך את האימון כך שתפיק תוצאות מהירות וכושר התמדה מנטאלי לאורח חיים בריא.
  • מוביל אותך להשגים שתמיד רצית ולא הגעת.
  • כי גם כשלפעמים לא מתחשק לך אתה מחויב לתהליך.

עבור לתוכן העמוד